• Home
  • /Červená svatba

Červená svatba

Barvy můžou silně ovlivnit naše pocity a vnímání.
Barevnost svatby můžeme volit v závislosti na pocitech, které by měla  vyvolat. Barvy nám symbolizují určité pojmy, které jsou všeobecně zažité a většinu barevných nálad vnímáme jako lidi přibližně stejně.

Podle sytosti barvy a světlosti dosáhneme také různých nálad, tmavší odstíny jsou vždy vážnější a dramatičtější a hodí se pro starší nevěsty, světlejší pastelové odstíny vyjadřují něhu a romantiku a proto jsou vhodné pro mladší nevěsty.

Navíc můžeme volit barvy ve studené, nebo teplé škále, tím dosáhneme dokonalého souznění celé svatby.

Červené květiny:

O barvě:

BARVA: červená (vášnivá)-působí živě, aktivně, je plna temperamentu. Je energická a okamžitě upoutá pozornost, vzbuzuje silné emoce, symbolizuje lásku, vášeň, oheň.

ROČNÍ OBDOBÍ: bordó barva je barvou podzimu, zde používáme její tmavší odstíny. Hodí se i do zimních svateb, které mají vánoční tématiku. Dobře se dá sladit s bílými a zelenými barvami. Je vhodná pro starší nevěsty.

Jasná červená (tomatová) se hodí i do letních svateb, je zářivá a veselá. Skvěle se kombinuje s oranžovými a žlutými barvami. Tato barva a kombinace jsou vhodné pro mladší nevěsty.

BARVOVÁ TYPOLOGIE NEVĚSTY: tato barva bude nejvíce slušet dívkám podzimního typu, které mají teplý tón pleti, vlasy barvy měděné, rusé, hnědé a hnědé, zelené oči.

Světlé odstíny červené pak můžou mít všechny jarní typy, pleť s teplým tónem,vlasy kaštanové, medové a oči zelené.

fotogalerie