• Home
  • /Svatební koordinátor

Svatební koordinátor


Já jsem textový blok. Klikni na tlačítko úprav ke změně textu. Výplňový text: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Pár slov na úvod...

Také se Vám stalo, že jste byli hosté na svatbě a přes krásnou výzdobu i prostory si pamatujete hlavně neustálé čekání bez možnosti se napít aspoň sklenice vody, postávání, chaotické přesuny?

Nebo jste zažili druhý extrém a to svatbu, která byla tak nabitá programem, že jste si ani nemohli dojíst svatební dort, protože už začal tanec s nevěstou a měli jste pocit, že Vás honí víc, než na dětském táboře?

Pokud ano, tak jste zrovna pochopili, proč může být svatební koordinátor pilířem Vaší svatby a zajistit to, co má být HLAVNÍM CÍLEM svatebního dne a to plynulý a klidný průběh, bez chaosu, stresu, neustálého čekání… Vaši hosté by se měli cítit dobře a odnést si ze svatby ZÁŽITKY!

Toto je důvodem, proč jsem se rozhodla ke své hlavní profesi poskytovat i služby svatebního koordinátora, asistentky… Ani nejhezčí šaty, nejsladší dort a nejkrásnější výzdoba nenahradí to, co si přejeme: vyvolat ve všech hostech dobrou náladu, radost a krásné vzpomínky na Váš „velký den“, protože:

„SVATBA, TO JE SPOLEČENSKÁ UDÁLOST A ZÁŽITEK NA CELÝ ŽIVOT“…