• Home
  • /Výzdoba automobilů a kočárů

Výzdoba automobilů a kočárů

Kompletní svatební květinový servis znamená vytvořit nejen svatební kytici, ale i další svatební dekorace, které budou spolu ladit jako celek.

Kritéria, které při návrhu Vašich svatebních květin zohledňujeme, jsou:

  • barva a styl šatů nevěsty a účes
  • barva  a styl oblečení ženicha
  • výška a velikost  postav novomanželů i výška nevěsty vůči ženichovi
  • barevnost, styl i prostory obřadního místa
  • .barevnost, styl i prostory místa svatební hostiny
  • druh a velikost svatebního automobilu a další

Vaše fotky šatů, účesů a inspirativní fotografie z internetu jsou vítané, pomůžou nám sladit se s Vaším vkusem a představou.

Na základě všech informací, které probereme v rámci konzultace Vám pak navrhneme originální a jedinečné svatební kytice a dekorace, šité „na míru“ pro Váš veliký den.

SVATEBNÍ AUTO NEVĚSTY:

Svatební auto nevěsty se zdobí vždy nejvíc, ženich má menší dekoraci a ostatní auta si zpravidla zdobí družičky pouze stuhou, nebo jinou přízdobou. Cena výzdob se odvíjí od počtu květin, náročnosti tvorby a technik, požadovaného uchycení atd.

Záleží také jak dlouhou trasu musí automobil ujet, podle toho také musí být vytvořená výzdoba.

Dekorace také můžeme vyrobit různých tvarů a druhů : svatební cylindr, prstýnky, srdce, trojúhelník, koule, půl koule, ovál, spirály, tvar iniciál ….

OSTATNÍ SVATEBNÍ AUTA:

Zde je pouze na přání nevěsty, jaké dekorace si představuje. ženichovi můžeme na auto instalovat nazdobený cylindr, několik volně ložených květin na přísavkách, nebo textilní ozdobu s květinami.

Co je ovšem nejdůležitější u jakékoliv výzdoby auta, je bezpečnost provozu. proto vždy volíme instalaci, tvar i druh dekorace dle toho, jak daleko a jakou rychlostí se s vozidlem pojede. Omyly a technické chyby, kterých se může florista dopustit při tvorbě jsou zde neodpustitelné a mohli by ohrozit svatebčany i ostatní.

Proto nedoporučuji tyto dekorace nechat vytvořit někým, kdo nemá znalosti a zkušenosti zejména s technikami, vhodnými materiály a správným upevněním těchto dekorací.

 

fotogalerie