• Home
  • /Svatební kytice a kytice na házení

Svatební kytice a kytice na házení

Kompletní svatební květinový servis znamená vytvořit nejen svatební kytici, ale i další svatební dekorace, které budou spolu ladit jako celek.

Kritéria, které při návrhu Vašich svatebních květin zohledňujeme, jsou:

  • barva a styl šatů nevěsty a účes
  • barva  a styl oblečení ženicha
  • výška a velikost  postav novomanželů i výška nevěsty vůči ženichovi
  • barevnost, styl i prostory obřadního místa
  • .barevnost, styl i prostory místa svatební hostiny
  • druh a velikost svatebního automobilu a další

Vaše fotky šatů, účesů a inspirativní fotografie z internetu jsou vítané, pomůžou nám sladit se s Vaším vkusem a představou.

Na základě všech informací, které probereme v rámci konzultace Vám pak navrhneme originální a jedinečné svatební kytice a dekorace, šité „na míru“ pro Váš veliký den.

SVATEBNÍ KYTICE:

Svatební kytice si můžete vybrat různých tvarů, velikostí i typů. Kytice můžou být volně vázané, vypichované do speciálního držáku i vytvořené zvláštními novými technikami. Trvanlivost kytice se odvíjí od volby materiálu i technik zpracování.

Svatební kytici navrhujeme přímo „na míru“ každé nevěsty. Vždy pro Vás vytvoříme jedinečnou a originální kytici, dle velikosti, postavy nevěsty, výšce vůči ženichovi, tématu svatby atd.

Barevnost a styl kytice je závislá na mnoha faktorech: barva šatů nevěsty, barvová typologie nevěsty, roční období, svatební místo, téma svatby.

Proto je vhodné, aby jste na konzultaci měli již představu o svatebních šatech, místě obřadu a svatební hostiny, barvě oblečení ženicha a ostatní podrobnosti.

KYTICE NA HÁZENÍ:

Pokud je svatební kytice větší a těžší, nebo vypichovaná do držáku, nedoporučujeme takovou kyticí házet. Také použití drátků by mohlo mít nepříjemný dopad, proto navrhujeme vždy vázat kytici, určenou pouze na házení. Jedná se o menší kytici, která je prostá drátů, trnů, není zdobená žádným dekoračním materiálem.

K takovéto kytici doporučujeme dlouhou stuhu, která umocní při focení efekt pohybu.

Kytice na házení může být ze stejných květin jako kytice svatební, nebo volíme levnější květiny, ale ve stejné barevné kombinaci. Další vhodnou barvou je barva květin bílá.

fotogalerie