• Home
  • /Výzdoba obřadního místa, slavobrány, foto koutku, židlí

Výzdoba obřadního místa, slavobrány, foto koutku, židlí

Kompletní svatební květinový servis znamená vytvořit nejen svatební kytici, ale i další svatební dekorace, které budou spolu ladit jako celek.

Kritéria, které při návrhu Vašich svatebních květin zohledňujeme, jsou:

  • barva a styl šatů nevěsty a účes
  • barva  a styl oblečení ženicha
  • výška a velikost  postav novomanželů i výška nevěsty vůči ženichovi
  • barevnost, styl i prostory obřadního místa
  • .barevnost, styl i prostory místa svatební hostiny
  • druh a velikost svatebního automobilu a další

Vaše fotky šatů, účesů a inspirativní fotografie z internetu jsou vítané, pomůžou nám sladit se s Vaším vkusem a představou.

Na základě všech informací, které probereme v rámci konzultace Vám pak navrhneme originální a jedinečné svatební kytice a dekorace, šité „na míru“ pro Váš veliký den.

VÝZDOBA MÍSTA OBŘADU:

Pokud se svatební obřad odehrává v kostele, zdobí se zejména obětní stůl (před oltářem) a kraje svatebních lavic. Vedle stolu můžou být umístěné dvě větší květinové dekorace na stojanech. Vhodné je také vyzdobit obě strany oltáře kyticemi.

Ceny těchto dekorací se odvíjí od počtu a druhů květin, menší aranžmá na stůl je možné vytvořit od 400,- Kč. Výzdoba lavice pak může být pouze květ, zeleň, stuha, cena za kus od 100,- Kč.

Výzdoba obřadního místa na úřadě je obdobná, zde se nezdobí lavice.

SLAVOBRÁNY:

Pokud je svatební obřad venku, je možné vyzdobit různé slavobrány, oblouky, altánky… Cena u těchto výzdob je individuální, počítat se musí s množstvím květin, nejmenší dekorace začínají u 1 000,- Kč.

Oblouky, slavobrány a jiné dekorace se zpravidla instalují do venkovních prostor a zde probíhá samotný obřad, proto je velice důležité dbát na bezpečnost, počítat i s nepříznivým počasím a větrem.

Dle toho je zapotřebí zvolit vhodné květinové dekorace. Může se jednat o menší  vhodně upevněné kytice, až po veliké vypichované květinové aranžmá.

Slavobránu Vám dozdobíme dle Vašeho přání i cenové představy. Můžete si ji vyrobit svépomocně, nebo zapůjčit.

VÝZDOBA ŽIDLÍ:

U židlí záleží, zda se jedná o židle u slavnostní tabule, nebo třeba venku, při samotném obřadu. Podle toho také volíme materiály.

Židle v prostorech u stolování zdobíme spíše stuhami, mašlemi, menším květem, nebo snítkou zeleně. Důležité je, aby tyto ozdoby nevadili  při usedání, neušpinili hosta, proto zde nevolíme upevnění váz, nebo lahví na květiny.

Zdobení židlí při obřadu venku je více  rozmanité, můžeme zdobit dekorační stuhou,mašlemi, ale také menší kytičkou květin, přivázáním nádob na krajní židle, kam umístíme květiny, nebo i menší kytice.

Vždy je zapotřebí brát ohled na pohodlí svatební hostů, proto volíme dekorace přímo na míru svatebnímu obřadu.

VÝZDOBA FOTO KOUTKU:

Foto koutek je momentálně velice moderní součást svatby a proto si zaslouží pozornost. Může být velice kreativní, k jeho výzdobě se můžou použít různé rámy na obrazy, zrcadla, slavobrány a další. Všechny tyto prvky Vám můžeme dozdobit květinami, stuhami a textilními doplňky.

Vždy záleží na stylu svatby a cenovém rozpočtu.

fotogalerie